Jak nás v ČernoŠICÍCH najdete ?

 

 

Ivan a Jana Najmanovi, OKRASNÉ ROSTLINY, Nad Řekou 911 (V Habřinách), 252 28 ČERNOŠICE

 

Poloha naší zahrady na mapě Google, kde si příp.můžete naplánovat trasu cesty k nám autem, na kole i pěšky:  https://goo.gl/maps/lCibq

Souřadnice:    49.941044, 14.305479          (49°56'27.8"N 14°18'18.8"E)

 

Na MAPY.cz to vypadá takto:

 

Od Prahy vyjedete výpadovkou (rychlostní silnice R4) na Strakonice, ihned po pár kilometrech (Lahovice) ale odbočíte vpravo na Radotín a pokračujete směrem na Černošice. V Černošicích - jedete po hlavní ulici směrem na Dobřichovice, Karlštejn. Po přejezdu železničních kolejí odbočíte druhou odbočkou vpravo (směr Karlštejn), vyjedete kroutící se ulicí ("Dobřichovická")  na rovinku Vráž, dále kolem samoobsluhy (vpravo), jedete dál asi 1000m a zase vpravo je větší areál železářství U KONÍČKŮ, asi 500m za tímto železářstvím v levotočivé zatáčce, (u kontejnerů na odpady) odbočte vlevo z hlavní silnice ("Dobřichovická") na vedlejší cestu mezi hustými keři "V Habřinách". Jedete touto asfaltovanou cestou pořád rovně dolů mezi keři a neobdělanými poli. Minete odbočku vlevo přes roklinu do druhé chatové osady a jedete stále rovně dolů. Dále minete odbočku vpravo do ulice "HABROVÁ" a úplně dole je vlevo malé rozšíření cesty, jakési provizorní parkoviště. Tady můžete zastavit a dojít pěšky k nám (teď již pokračujete vpravo, ulicí Nad Řekou), nebo dojet až před naši zahrádku (pozor, nejde otočit, musí se zpátky vycouvat!). Vchod do našeho minizahradnictví je vlevo, ke konci ulice Nad Řekou.

Popis cesty od Dobřichovic: vyjedete stoupání na Černošice a krátce za začátkem obce ČernošicE odbočíte ze silnice prudce vpravo (v pravotočivé zatáčce u kontejnerů na odpady) na asfaltovanou cestu "V Habřinách" a po ní pořád až úplně dolů na konec cesty. Tam zastavíte na malém parkovišti a zbytek cesty (ulicí vpravo "Nad Řekou") dojdete k nám.

Tam je naše minizahrada s velikým sortimentem kytiček pro Vaši skalku, zahrádku i vřesoviště.

 

(Pokud bloudíte kdekoliv po Černošicích a nemůžete nalézt naši zahradu, zeptejte se kohokoliv na železářství U KONÍČKŮ, každý v Černošicích toto železářství zná a U KONÍČKŮ vám rádi poradí. Od Koníčků je to potom směrem na Dobřichovice, již zmiňovaná první odbočka vlevo!! Nebo zavolejte na náš tel: 775 046 420.)