DOPRAVA A PLATBA

 

 

 

 


Platba za rostliny:

Platbu za zásilky přijímáme pouze bezhotovostním BANKOVNÍM PŘEVODEM (nezasíláme rostliny "na dobírku"). 

Pokud máte o naše rostliny vážný zájem, jistě pochopíte, že nechceme riskovat, že si objednané rostliny nikdo nepřevezme, ať již ze zapomětlivosti či roztržitosti a rostliny tak zůstanou nevyzvednuté ležet v nevyhovujících podmínkách na poště a nakonec se jako poničené a nepoužitelné vrátí po úložné lhůtě zpět. Stalo se nám toto již vícekrát a proto přijímáme platbu za rostliny pouze bezhotovostním bankovním převodem před odesláním zásilky na účet  č. 162369898/0300, vedený u ČSOB.

Při úhradě zásilky složenkou typu A na Č.Poště nám toto ve vlastním zájmu neprodleně oznamte, abychom mohli vaši platbu dohledat, identifikovat, potvrdit a následně odeslat rostliny. Pokud nám platbu složenkou neoznámíte, tak musíme čekat až k nám od Č.pošty dorazí papírový "Soupis převodů poštovních poukázek typu A" (kde je soupis plateb včetně jména plátce uveden), ale to trvá někdy i 14 dnů!! A vy tak musíte čekat na již zaplacené rostliny.

Neplaťte nikdy za rostliny dříve než od nás obdržíte kompletní údaje k platbě (pošleme je až kompletně vaši objednávku připravíme pro odeslání - tj. po konečném výběru rostlin do dané objednávky)!


 

Doprava:


Všechny zásilky odesíláme ČESKOU POŠTOU a to balíkem "DO RUKY"
 
Účtujeme POŠTOVNÉ A BALNÉ ZA KAŽDÝ ODESÍLANÝ BALÍK!  Vycházíme z nových tarifů České pošty platných od 1.3.2019 a cenu poštovného a balného za jednotlivý balík upravujeme dle ceníku České pošty na 199.-Kč.

Nově se cena odesílaných balíků vypočítává ne podle váhy, ale podle délky největšího rozměru balíku. U banánových krabic, které nejvíce používáme na zasílání rostlin, je to kategorie dle ceníku České pošty "L", tj. velikost nad 50cm a tam je cena poštovného 209.-Kč, s kartou České pošty potom 199.-Kč.
 


základní cena poštovného a balného za jeden odesílaný balík
(platba bankovním převodem)
 

199.-Kč